portal wczasów aktywnych


Góry i wyżyny na lekko...?

Wędrowanie po górskich, czy podgórskich okolicach kojarzy się z noszeniem ciężkiego plecaka i noclegami w spartańskich, schroniskowych warunkach. Można też inaczej - wykupić wczasy w kurorcie i być skazanym na uciążliwe dojazdy albo chodzenie tam i z powrotem tymi samymi, zatłoczonymi szlakami.

A przecież można połączyć jedno z drugim - przewędrować ciekawą trasę, nie rezygnując z luksusu. Czyli: nocleg codziennie, albo co drugi dzień w innym hotelu lub pensjonacie. Na wędrówkę wybieramy się tylko z lekkim plecaczkiem. Kiedy docieramy do kolejnego miejsca zakwaterowania - czeka tam już bagaż, uprzednio przewieziony przez organizatora.Turyści-wędrowcy w innych krajach Europy korzystają z bogatej oferty tzw. pakietów wędrówkowych.
My po raz pierwszy oferujemy coś takiego w Polsce. Nawet wymyśliliśmy żartobliwą polską nazwę - "cepropaki"

Proponujemy ciekawy zestaw imprez i impresji, od Beskidów po Apeniny. To idealna oferta dla osób zapracowanych i ceniących swój czas, którzy w czasie krótkiego urlopu chcą się aktywnie wyżyć, nie zaprzątując sobie głowy organizacyjnymi detalami.

 

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieCepropak Beskidzki Wędrówka po Gorcach, Pieninach, Beskidzie Sądeckim. Noclegi w Rabce, Nowym Targu, Niedzicy, Szczawnicy i Rytrze

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieAlpy Salzburskie  Salzkammergut, jeden z najbliższych Polsce alpejskich regionów, gdzie oprócz wapiennych skał i ciemnych borów można ujrzeć a nawet zamoczyć się w krystalicznie czystej wodzie jezior. W programie noclegi w eleganckich kurortach, rejsy statkami i przejażdżka parową kolejką górską. Aż 8 różnych wersji programu.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieBawaria Ciekawe połączenie oryginalnego folkloru, zabytków, błękitnych jezior i skalistych Alp.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieOgród Dolomitów  Przyrodnicze i krajobrazowe cuda najbardziej malowniczego fragmentu włoskich Alp, których specjalnie reklamować nie trzeba.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieAlpy - Adriatyk  Spacer z Udine do Triestu, po wyżynach i dolinach, wśród winnic i fantastycznych krasowych skał. Od alpejskich lasów ku błękitowi i słońcu Adriatyckiego wybrzeża.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniePiechotą przez Umbrię  Malowniczy region zwany zielonym i duchowym sercem Italii. Franciszkańska przygoda na szlaku z Asyżu do Spoleto. Po drodze szerokie panoramy, źródła i wodospady, oliwkowe gaje i średniowieczne miasta na wzgórzach.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieMadera - Wyspa kwiatów Atlantycka oaza przyrody. Bujna subtropikalna roślinność, fantastyczne punkty widokowe, spacery wzdłuż lewad. oferta dostępna przez cały rok.

Jeśli komuś przypadła do gustu idea podróżowania w tym stylu, a chciałby pojechać do innych regionów niż przedstawione na stronie - możemy szybko znaleźć i przygotować stosowną ofertę