portal wczasów aktywnych


Wypożycz rower!

 

Na każdą z wycieczek można wziąć rower własny, bądź - co jest znacznie prostsze i oszczędza wielu komplikacji - wypożyczyć na miejscu. Jest to szczególnie wygodne na trasach gdzie meta jest oddalona od startu - jak np. szlak naddunajski i inne trasy w dolinach rzek. Wtedy rower wynajmujemy na początku wycieczki, oddajemy w ostatnim hotelu, nie troszcząc się o transport. 

Tu ważne wyjaśnienie: "rower z wypożyczani" jest u nas często synonimem dość kiepskiego i zużytego sprzętu, wynajmowanego w turystycznych miejscowościach na kilkugodzinne przejażdżki np. po parku zdrojowym.

Proszę się tego nie obawiać! Rowery które oferujemy my, jak też nasi zagraniczni kooperanci są sprzętem nowoczesnym, zwykle nie starszym niż 2-3 lata. Każdy rower przed każdą imprezą jest starannie serwisowany, tak aby przejechał całą trasę bez awarii. Gdyby coś takiego nastąpiło (co ma miejsce naprawdę bardzo rzadko) - organizator zapewnia naprawę bądź podmianę roweru.

Na wycieczki krajowe oferujemy rowery trekkingowe naszej własnej konstrukcji "bird.pl"

 

Następująco wyposażone:

  • Lekkie ramy i felgi aluminiowe,
  • 21-biegowa przerzutka rapidfire 
  • Mamy też kilka rowerów z przerzutkami w piaście i hamulcem "w kontrze"
  • Solidne opony "Schwalbe Land Cruiser"
  • Wygodne żelowe siodełko
  • Regulowany mostek kierownicy
  • Aluminiowy bagażnik - wypożyczamy też jedną lub dwie sakwy.
  • Zapasowa dętka i linka do zamykania na postojach, zestaw podstawowych narzędzi

Dysponujemy rowerami męskimi i damskimi w różnych rozmiarach ramy, rowerami dla dzieci jak też dla osób wyjątkowo ciężkich i wysokich. Dla dzieci: foteliki, naczepki "trailgator", przyczepki. Mamy też przyczepkę dla psa. 

Wypożyczamy też rowery elektryczne firmy Geobike

Równie solidne, bogato wyposażone, dostępne w najrozmaitszych wersjach i z dodatkowym wyposażeniem są rowery naszych zagranicznych partnerów:

 

Wypożyczalnia we Wiedniu - rowery KTM na trasę naddunajską
Wypożyczalnia we Wiedniu - rowery KTM na trasę naddunajską
Wypożyczalnia w Konstancji nad Jez. Bodeńskim
Wypożyczalnia w Konstancji nad Jez. Bodeńskim