portal wczasów aktywnych

 

Niderlandy

 

Przeprawa przez IJsselmeer
Kanał w Brugii
Kanał w Brugii

Holandia jest najbardziej "zroweryzowanym" krajem na świecie. Flamandzka część Belgii niewiele jej w tym ustępuje. Niemal przy każdej miejskiej ulicy, czy też wzdłuż szos poza miastami biegną wydzielone drogi rowerowe. W szczególny sposób dba się o turystów - celem łatwej orientacji zastosowano sieć orientacyjnych, numerowanych punktów rowerowych. 

Proponujemy: 

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieMiasta, plaże kwiaty 8-dniowy objazd "Serca Holandii" i najciekawszych atrakcji turystycznych, jak np. Amsterdam, Haarlem, Haga, Utrecht, wiatraki w Kinderdijk i tulipanowe ogrody Keukenhof.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieKlasyczna pętla wokół IJsselmeer czyli akwenu który niegdyś był morską zatoką, a po odcięciu od morza na jego brzegach zachowały się w niezmienionym stylu stare, portowe miasteczka

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieSzlak 11 miast we Fryzji - Połączonych kanałami, na których rozgrywano historyczne wyścigi łyżwiarskie. Można w jej trakcie zwiedzić także którąś z fryzyjskich wysp.

Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieBelgia dla koneserów - Trasa z Brukseli, przez Gandawę do Brugii. Przez historyczne miasta, znacznie starsze od holenderskich. Gratka także dla miłośników wykwintnych gatunków piwa.

W "zielonym sercu Holandii"
W "zielonym sercu Holandii"