portal wczasów aktywnych

 

 Bird Service - już 29 lat na rynku!

 

Na nadwiślańskiej trasie w czerwcu 2018

Biuro zostało założone w 1990r. przez Macieja Zimowskiego. Początkowo siedzibą był Białystok a pierwszym zadaniem - organizacja wycieczek dla zachodnioeuropejskich ptasiarzy, licznie odwiedzających Polskę po upadku żelaznej kurtyny.

Z biegiem czasu działalność została poszerzona o najrozmaitsze imprezy studyjne, aktywne, specjalistyczne. Bird Service jest na polskim rynku jednym z pionierów takich form turystyki jak obserwacje dzikiej przyrody i wczasy rowerowe. Kilka tysięcy osób skorzystało z naszej oferty w ramach akcji "Podróże z przyrodą", "Festiwale przyrodnicze" i "Europa na rowerze".

Od 2000 r. biuro mieści się w centrum Krakowa. Jako pierwsi rozpoczęliśmy organizować w Małopolsce regularne turnusy wędrownych wczasów rowerowych dla międzynarodowej klienteli.

W 2009 r. wprowadziliśmy na Polski rynek ofertę indywidualnych, wędrownych wczasów rowerowych i chcemy być numerem 1. w tej niszowej dziedzinie.

Aktualną dokumentację - zezwolenie na działalność organizatora turystyki można sprawdzić w ministerialnym rejestrze klikając tutaj i wpisując w wyszukiwarkę jakiś element nazwy firmy np. NIP 5420103100. Poniżej skan aktualnego wypisu:

 

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Prywatne BIRD SERVICE
Maciej Zimowski
ul. Mikołajska 26
31-027 Kraków
NIP 542-010-31-00

 Do Państwa usług - załoga biura w sezonie 2019:

 

Maciej Zimowski
Adam Grygierzec
Filip Kossakowski
Darek Woźniak
Monika Gaura
Andrzej Kobiela