portal wczasów aktywnych

 

 Bird Service - już ponad 32 lata na rynku!

 

Na nadwiślańskiej trasie w czerwcu 2018

Biuro zostało założone w 1990r. przez Macieja Zimowskiego. Z okazji 30-lecia firmy organizujemy w 2023 - w kilku terminach terminach  Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieRajd Jubileuszowy.

Początkowo siedzibą firmy był Białystok a pierwszym zadaniem - organizacja wycieczek dla zachodnioeuropejskich ptasiarzy, licznie odwiedzających Polskę po upadku żelaznej kurtyny.

Z biegiem czasu działalność została poszerzona o najrozmaitsze imprezy studyjne, aktywne, specjalistyczne. Bird Service jest na polskim rynku jednym z pionierów takich form turystyki jak obserwacje dzikiej przyrody i wczasy rowerowe. Kilka tysięcy osób skorzystało z naszej oferty w ramach akcji "Podróże z przyrodą", "Festiwale przyrodnicze" i "Europa na rowerze".

Od 2000 r. biuro mieści się w centrum Krakowa. Jako pierwsi rozpoczęliśmy organizować w Małopolsce regularne turnusy wędrownych wczasów rowerowych dla międzynarodowej klienteli.

W 2009 r. wprowadziliśmy na Polski rynek ofertę indywidualnych, wędrownych wczasów rowerowych i chcemy być numerem 1. w tej niszowej dziedzinie.

Aktualną dokumentację - zezwolenie na działalność organizatora turystyki można sprawdzić w ministerialnym rejestrze klikając tutaj i wpisując w wyszukiwarkę jakiś element nazwy firmy np. NIP 5420103100. Poniżej skan aktualnego wypisu:

 

Certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej na sezon 2023:

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Prywatne BIRD SERVICE
Maciej Zimowski
ul. Mikołajska 26
31-027 Kraków
NIP 542-010-31-00

 Do Państwa usług - załoga biura:

 

Maciej Zimowski
Bartosz Wszołek
Fryderyk Pilch
Andrzej Kobiela