portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

 

Podróże z bird.pl - bezpiecznie i z gwarancją zwrotu wpłat

Aktualizacja: 2 lipca 2021

Szanowni klienci!

Sezon urlopowy jest w pełni i przebiega bez zakłóceń. Wszystkie krajowe imprezy organizujemy planowo już od maja. Jeśli chodzi natomiast o wyjazdy zagraniczne, pierwsi goście wyjechali m. in. do Austrii, Niemiec, Holandii w drugiej połowie czerwca. 

Jak wynika z naszego rozeznania i rozmów, praktycznie wszyscy którzy planowali podróżować za granicę - zdążyli się zaszczepić. W takim przypadku swobodne podróżowanie po krajach Unii Europejskiej (a więc na wszystkie nasze wycieczki z wyjątkiem Anglii, Szkocji, Białorusi i Ukrainy) umożliwia Unijny Certyfikat Covid, który można pobrać sobie i internetowego konta pacjenta - szczegółowe informacje na  Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknietej rządowej stronie a także na stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniepacjent.gov.pl

Obawa przed nowymi mutacjami wirusa skłania rządy różnych państw do rozważań o zaostrzeniu reżimu sanitarnego. Z nadchodzących wiadomości można jednak wywnioskować  że nie będą one dotyczyć osób w pełni zaszczepionych.

Jeśli ktoś nie ma tego certyfikatu, może liczyć się z wymaganiami np. przeprowadzenia testu. Szczegółowo - odnośnie poszczególnych państw - wyjaśnione jest to na stronie Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym oknieRe-open EU

Gdyby jednak bardziej drastyczne zmiany i obostrzenia uniemożliwiły wyjazd i popsuły plany urlopowe, wyjaśniamy:

  • Do 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki można w każdym przypadku bezkosztowo zrezygnować z imprezy
  • Bezkosztowo można zrezygnować także w późniejszym terminie, gdyby zaistniały nagle okoliczności uniemożliwiające jej normalną realizację np. zamknięcie granic, obowiązek kwarantanny itp.

Oczywiście w każdym z tych przypadków pomożemy zorganizować alternatywny wyjazd do regionu lub kraju, gdzie będzie to możliwe. Stąd też nasza tegoroczna oferta Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniewczasów rowerowych w Polsce jest wyjątkowo bogata. Będzie można też zamienić zaliczkę na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie. 

W każdym przypadku wasze wpłaty są całkowicie bezpieczne. Jak zresztą w każdym licencjonowanym biurze podróży, które objęte jest ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Gdyby z przyczyn prywatnych ktoś zechciał zrezygnować z imprezy w terminie późniejszym niż 30 dni przed jej startem - również postaramy się zareagować jak najbardziej przyjaźnie i elastycznie. Nie ustalamy z góry określonych procentowych kwot kosztów anulacji, każdy przypadek traktujemy indywidualnie. 


Indywidualne wycieczki rowerowe w sielskich okolicach blisko natury to zresztą najbardziej bezpieczna i higieniczna forma wypoczynku. Oto krótki filmik z wiosny 2020, w którym zapraszamy na nasze krajowe imprezy:

 

 

Zapraszamy!