portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

Kraków, 16 marca 2020

Drodzy klienci i sympatycy!

Czas mamy nadzwyczajny i turystyka jest jedną z najbardziej dotkniętych problemami branż.

Nasze biuro organizuje głównie wycieczki aktywne w sezonie letnim, tak że teraz na szczęście nie  przechodzimy perturbacji z tytułu konieczności przerwania czy odwoływania bieżących imprez.

Bardzo serdecznie proszę wszystkich klientów o spokój i wyrozumiałość, przeczekanie najtrudniejszego okresu bez drastycznych decyzji. W społeczeństwie rodzi się wiele sympatycznych inicjatyw pomocy dla usługodawców, którzy - tak jak my, przez lata ofiarnie dla was pracowaliśmy. Jak akcja zwana: "Ocalmy turystykę, nie odwołuj podróży, zmień termin..."


Ograniczenia w podróżowaniu po Europie są zapowiadane jako tymczasowe  i póki co formalnie nie ma powodów do obaw o organizację ani konieczności zmiany terminów zaplanowanych imprez. Najbliższe wyjazdy planowane są na majówkę, od weekendu 25-26 kwietnia. Obserwujemy sytuację, jeśli z początkiem kwietnia okaże się, że ograniczenia mogą się przedłużyć, będziemy proponować różne rozwiązania.

Nie ma żadnych ograniczeń podróżowania po Polsce a indywidualna jazda na rowerze jest zdrową i bezpieczną formą wypoczynku. Nasze trasy rowerowe - zwłaszcza nowo zbudowane w Małopolsce - są fantastyczne. Tym bardziej warto zwrócić większą uwagę na Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieofertę krajową. Wybór imprez na terminy majówkowe Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniezgromadziliśmy tutaj. Dodaliśmy też terminy wycieczek Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknienad Dunajcem i Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieDunajec - Poprad. Zapraszam do zaplanowania sobie urlopu w Polsce, nie pobieramy od takich zgłoszeń żadnych zaliczek. Bądźmy dobrej nadziei, że kiedy nadejdą ciepłe dni - cały koszmar się skończy a chęć do podróżowania po okresie kwarantanny będzie wielka.

Ważna informacja:  Od 18 marca pracujemy częściowo zdalnie i nie zawsze będzie ktoś w biurze odbierał telefon. Kontakt w pierwszej kolejności proszę poprzez e-mail Otwiera program do wysyłania emailibird@bird.pl

Maciej Zimowski, właściciel firmy