portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

 

Aktualizacja: lipiec 2020

Od marca co czerwca zamieszczaliśmy na tej stronie informacje związane z naszymi działaniami w nadzwyczajnej sytuacji. Dziś już możemy odetchnąć - dla turystyki zostały otwarte granice niemal wszystkich krajów europejskich, do których organizujemy imprezy. Otwarte są też turystyczne przejścia graniczne na Słowację.

Nasze biuro funkcjonuje normalnie, jesteśmy gotowi organizować państwu aktywny wypoczynek. Indywidualna turystyka rowerowa, w małym, rodzinnym gronie jest możliwa i - dla zdrowia i odstresowania się - wskazana (patrz film u dołu).

Nowa sytuacja była dla nas wyzwaniem, ale sezon zainaugurowaliśmy już 7 maja, organizując dla pierwszych klientów Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieDunajcowy ekspres. 

 

Planowo odbywają się inne krajowe wycieczki (Mazury, Podlasie, Roztocze, Wisła i Ponidzie, W dół Dunajca itp.  Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniespis imprez tutaj.) Rozwijamy te ofertę dodając nowe opcje - niedługo pojawią się np. specjalne wersje dla rodzin z dziećmi. Warto już teraz zarezerwować sobie terminy, bo z racji zamknięcia wielu egzotycznych destynacji chętnych na krajowy urlop może być całkiem sporo. Bieżące relacje z imprez, zdjęcia, filmy itp. znajdziesz na naszej Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestronie na facebooku.


Wycieczki zagraniczne - już możliwe.

Od 20 czerwca otwarte na swobodną turystykę są kraje, gdzie przebiegają nasze popularne trasy - Słowacja, Węgry, Czechy, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, można już nawet polecieć do Szkocji. W sierpniu planujemy naszą jedyną wycieczkę na Ukrainę.

Zapraszamy zatem do przeglądania ofert i zgłaszania się!  Jesteśmy do usług!


A oto krótki filmik, w którym zachęcamy do udziału w naszych imprezach krajowych - bezpiecznej formy podróżowania po kryzysie...

 

 

Zapraszamy!