portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

 

Podróże z bird.pl - bezpiecznie i z gwarancją zwrotu wpłat

Aktualizacja: 3 kwietnia 2021

Szanowni klienci!

Wielu z was ogarnia jeszcze niepewność przed podjęciem decyzji o rezerwacji wycieczki. Co będzie jeśli nagłe zmiany i obostrzenia popsują plany urlopowe? Wyjaśniamy zatem, że:

  • Do 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki można w każdym przypadku bezkosztowo zrezygnować z imprezy
  • Bezkosztowo można zrezygnować także w późniejszym terminie, gdyby zaistniały nagle okoliczności uniemożliwiające jej normalną realizację np. zamknięcie granic, obowiązek kwarantanny itp.

Oczywiście w każdym z tych przypadków pomożemy zorganizować alternatywny wyjazd do regionu lub kraju, gdzie będzie to możliwe. Stąd też nasza tegoroczna oferta Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniewczasów rowerowych w Polsce jest wyjątkowo bogata. Będzie można też zamienić zaliczkę na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie. 

W każdym przypadku wasze wpłaty są całkowicie bezpieczne. Jak zresztą w każdym licencjonowanym biurze podróży, które objęte jest ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Gdyby z przyczyn prywatnych ktoś zechciał zrezygnować z imprezy w terminie późniejszym niż 30 dni przed jej startem - również postaramy się zareagować jak najbardziej przyjaźnie i elastycznie. Nie ustalamy z góry określonych procentowych kwot kosztów anulacji, każdy przypadek traktujemy indywidualnie. 

Nie mniej jednak - bądźmy dobrej myśli! Z wielu krajów europejskich płyną sygnały, że najpóźniej z początkiem maja hotelarstwo i gastronomia zostaną otwarte a podróżowanie będzie możliwe bez uciążliwych obostrzeń. Podobnie jak zresztą było przez całe lato 2020, kiedy nasze aktywne wakacje w różnych krajach Europy odbywały się całkiem normalnie.

W chwili obecnej, rozwój sytuacji w Polsce pozwala też mieć nadzieję, że będziemy już mogli planowo przeprowadzić krajowe wycieczki w długi majowy weekend. Spis naszych imprez majówkowych Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieznajdziesz tutaj.


Indywidualne wycieczki rowerowe w sielskich okolicach blisko natury to zresztą najbardziej bezpieczna i higieniczna forma wypoczynku. Oto krótki filmik z wiosny 2020, w którym zapraszamy na nasze krajowe imprezy:

 

 

Zapraszamy!