portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

 

Podróże z bird.pl - bezpiecznie i z gwarancją zwrotu wpłat

Aktualizacja: 6 czerwca 2021

Szanowni klienci!

Do niedawna wielu z was ogarniała jeszcze niepewność przed podjęciem decyzji o rezerwacji wycieczki. Teraz - w czerwcu - mamy już więcej pewności, że sezon urlopowy przebiegnie bez zakłóceń. Wszystkie krajowe imprezy przebiegają planowo. Jeśli chodzi natomiast o wyjazdy zagraniczne, to...

  • Jeśli planujesz wyjechać po 1 lipca - śmiało zgłoś się na dowolną z naszych imprez. Wszystko wskazuje na to, że po tej dacie w Europie będzie działał system certyfikatów umożliwiający podróżowanie i korzystanie z atrakcji bez utrudnień.
  • Jeśli chcesz wyjechać jeszcze w czerwcu - oczywiście  jest to możliwe, sprawdzimy aktualne warunki formalne wjazdu, które zmieniają się dynamicznie. Bez żadnych formalności można już wjeżdżać do Niemiec, możliwe są także wczasy w Austrii i Włoszech.

Gdyby jednak nagłe zmiany i obostrzenia popsuły plany urlopowe, wyjaśniamy:

  • Do 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki można w każdym przypadku bezkosztowo zrezygnować z imprezy
  • Bezkosztowo można zrezygnować także w późniejszym terminie, gdyby zaistniały nagle okoliczności uniemożliwiające jej normalną realizację np. zamknięcie granic, obowiązek kwarantanny itp.

Oczywiście w każdym z tych przypadków pomożemy zorganizować alternatywny wyjazd do regionu lub kraju, gdzie będzie to możliwe. Stąd też nasza tegoroczna oferta Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniewczasów rowerowych w Polsce jest wyjątkowo bogata. Będzie można też zamienić zaliczkę na voucher do wykorzystania w późniejszym terminie. 

W każdym przypadku wasze wpłaty są całkowicie bezpieczne. Jak zresztą w każdym licencjonowanym biurze podróży, które objęte jest ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Gdyby z przyczyn prywatnych ktoś zechciał zrezygnować z imprezy w terminie późniejszym niż 30 dni przed jej startem - również postaramy się zareagować jak najbardziej przyjaźnie i elastycznie. Nie ustalamy z góry określonych procentowych kwot kosztów anulacji, każdy przypadek traktujemy indywidualnie. 


Indywidualne wycieczki rowerowe w sielskich okolicach blisko natury to zresztą najbardziej bezpieczna i higieniczna forma wypoczynku. Oto krótki filmik z wiosny 2020, w którym zapraszamy na nasze krajowe imprezy:

 

 

Zapraszamy!