portal wczasów aktywnych

 

. . . : Informacja specjalna : . . .

 

Aktualizacja: 28 maja 2020

Nasze biuro funkcjonuje normalnie, jesteśmy gotowi organizować państwu aktywny wypoczynek. Indywidualna turystyka rowerowa, w małym, rodzinnym gronie jest możliwa i - dla zdrowia i odstresowania się - wskazana (patrz film u dołu).

Sezon zainaugurowaliśmy w czwartek 7 maja, organizując dla pierwszych klientów nasz  Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym oknieDunajcowy ekspres. 

 

Hotele i restauracje znów są otwarte. Od 30 maja nie musimy pedałować w maseczkach, gastronomia działa bez ograniczeń. Planowo odbywają się inne krajowe wycieczki (Mazury, Podlasie, Roztocze, Wisła i Ponidzie, W dół Dunajca itp.  Otwiera wewnętrzny odsyłacz w aktualnym okniespis imprez tutaj.) Warto już teraz zarezerwować sobie terminy, bo z racji zamknięcia wielu egzotycznych destynacji chętnych na krajowy urlop może być całkiem sporo. Bieżące relacje z imprez, zdjęcia, filmy itp. znajdziesz na naszej Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniestronie na facebooku.

Pewną niedogodnością na trasach dunajcowych jest zamknięta do 12 czerwca (oficjalnie, ale może jeszcze ten termin się zmieni...) granica polsko-słowacka i niemożność przejazdu fragmentu trasy z Czerwonego Klasztoru do Szczawnicy. Dopóki nie zostanie otwarta, jest możliwość albo przepłynięcia tratwą albo zorganizujemy krótki przerzut busem.    

Stale jesteśmy do waszej dyspozycji - można pisać na bird@bird.pl dzwonić na 12 29 21 460 lub  604 446233.


Wycieczki zagraniczne do najbliższych krajów - od 15 czerwca? 

Coraz więcej źródeł, także np. Otwiera zewnętrzny odsyłacz w nowym okniewywiad z 28 maja wskazuje na to, że 15 czerwca będzie tym dniem, odkąd znów będziemy mogli bez obostrzeń podróżować do najbliższych krajów ze znakomitymi trasami rowerowymi, m.in. Czech, Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, a nawet i Włoch, które ogłosiły już otwarcie 3. czerwca. Niemcy ogłosiły otwarcie  własnych granic 15 czerwca, w tym szlaków rowerowych nad Dunajem czy Jeziorem Bodeńskim. Miejmy nadzieję w tym terminie będzie też skoordynowane otwieranie innych granic krajów Unii Europejskiej i strefy Schengen.

Zapraszamy do przeglądania ofert, można przysyłać zgłoszenia. Pomimo znacznego wzrostu kursu Euro względem złotówki - nie zmieniamy cen. Obecnie nie pobieramy żadnych zaliczek, do momentu kiedy będzie całkowita pewność realizacji imprezy.


A oto krótki filmik, w którym zachęcamy do udziału w naszych imprezach krajowych - bezpiecznej formy podróżowania po kryzysie...

 

 

Zapraszamy!